[ad_1]

در این نوشتار جدیدترین شرایط فروش و پیش‌فروش محصولات کرمان موتور را می‌خوانید؛ با پدال همراه باشید:

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

شرایط فروش لیزینگی کی ام سی X5 – فروردین ۱۴۰۳

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای کی ام سی X5، این خودرو را از طریق شرکت واسپاری کرمان به صورت لیزینگ اقساطی عرضه می‌کند:


شرایط فروش اقساطی جک J4، کی ام سی T8 و X5 – اسفند ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی بدون محدودیت جک J4 و کی ام سی X5 و T8 را به صورت اقساطی عرضه می‌کند:

شرایط فروش جک S3 و J4 و کی ام سی X5 – اسفند ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی جک J4 ،S3 و محصول جدید کی ام سی X5 را به صورت نقدی عرضه می‌کند:


اولین شرایط فروش پیکاپ جدید کی ام سی T9 – بهمن ۱۴۰۲

شرکت خودروسازی کرمان موتور نخستین شرایط فروش پیکاپ KMC T9 را اعلام کرد. این پیکاپ ری برند شده جک T9 است. این شرایط فروش به صورت نقدی به مبلغ ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان، با رنگ‌های متنوع و زمان تحویل فوری است. متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به نمایندگی‌های کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند:


شرایط فروش جک J4، پیکاپ کی ام سی T8 و محصول جدید کی ام سی X5 – بهمن ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4، کی ام سی T8 و کی ام سی X5 اعلام شد. جک J4 و کی ام سی X5 به صورت نقدی و موعد تحویل ۹۰ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش پیکاپ کی ام سی T8 در بورس کالا – بهمن ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش کی ام سی T8 در بورس کالا اعلام شد:


شرایط فروش کی ام سی J7 و X5 – بهمن ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت محصولات کی ام سی J7 و X5 کرمان موتور اعلام شد. این دو خودرو به صورت نقدی و موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌شوند:


شرایط فروش پیکاپ کی ام سی T8 – دی ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت کی ام سی T8 اعلام شد. پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و یا با اقساط ۲ ساله و موعد تحویل ۴۵ روزه عرضه می‌شود:


شرایط فروش نقدی جک J4 – دی ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4 اعلام شد. جک J4 به صورت نقدی و موعد تحویل ۱۵ روزه در این طرح فروش عرضه می‌شود:


شرایط فروش بک X3 پرو – دی ۱۴۰۲

شرکت خودروسازان بم زیر مجموعه گروه خودروسازی کرمان نخستین شرایط فروش خودروی BAC X3 PRO را اعلام کرد. این خودرو یک هاچ بک کراس ری برند شده از خودروی جیلی میپل است. این شرایط فروش به صورت اقساطی، با رنگ‌های متنوع و زمان تحویل فوری است. متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به نمایندگی‌های کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند:


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – دی ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4 و کی ام سی T8 اعلام شد. جک J4 با اقساطی ۴ ساله و موعد تحویل ۴۵ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش یلدایی پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش کی ام سی T8 به مناسبت شب یلدا اعلام شد. پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش لیزینگی جک J4 و کی ام سی T8 اعلام شد. جک J4 با اقساط ۴ ساله و موعد تحویل ۴۵ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4 و کی ام سی T8 ویژه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی اعلام شد. جک J4 با اقساطی ۴ ساله و موعد تحویل ۱۰ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش جک S3 و J4 و کی ام سی X5 – آذر ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی جک J4،S3 و محصول جدید کی ام سی X5 را به صورت نقدی و اقساطی عرضه می‌کند:


فروش نقدی کی ام سی X5 – آذر ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی محصول جدید کی ام سی X5 را به صورت نقدی عرضه می‌کند. کی ام سی X5 فیس لیفت خودروی محبوب جک اس ۵ محسوب می‌شود که با برند اختصاصی کرمان موتور، طراحی و امکانات جدید جایگزین خودروی S5 در خطوط تولید کرمان موتور شده است.

بخوانید: معرفی مشخصات و امکانات کی ام سی X5


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

در جدیدترین شرایط فروش کرمان موتور این شرکت جک J4 و پیکاپ T8 را به صورت اقساطی عرضه می‌کند.

شرایط فروش اقساطی پیکاپ جک T8 (آذر ۱۴۰۲)


فروش خودروهای وارداتی کرمان موتور: هیوندای النترا و کرتا (مهر ۱۴۰۲)

شرکت خودروسازی کرمان موتور و KTL به عنوان نماینده رسمی هیوندای کره جنوبی در ایران، در جدیدترین شرایط اعلامی ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، دو محصول هیوندای النترا و هیوندای کرتا را به فروش می‌رساند.

به گزارش پدال، متقاضیان مشمول اولویت اعلام شده از ساعت ۲۳:۵۹ روز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ تا روز ۲۵ مهر می‌توانند با مراجعه به سامانه، خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

بنابر اعلام KTL موعد تحویل این خودروها ۹۰ روز کاری بوده و با گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر عرضه می‌شوند. تمامی خودروها با مدل و فیس ۲۰۲۳ خواهند بود.

لازم به یادآوری است قیمت فروش اعلام شده به صورت علی الحساب و منطبق بر نرخ در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده و کرایه حمل در هنگام صدور فاکتور به قیمت نهایی خام خودرو اضافه خواهد شد.

مدل خودرو پیش پرداخت علی الحساب (تومان) زمان تحویل
هیوندای النترا ۱.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰

قیمت حدودی تمام شده:

۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۹۰ روزه
هیوندای کرتا ۱.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰

قیمت حدودی تمام شده:

۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰


شرایط فروش اقساطی پیکاپ جک T8 (مهر ۱۴۰۲)

شرکت خودروسازی کرمان موتور پیکاپ T8 را به صورت اقساطی فروش می‌رساند.

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام نهایی خودروهای کرمان موتور به نمایندگی‌های مجاز کرمان موتور که در اینجا معرفی شده‌اند مراجعه نمایند.

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۱۹۷ رای[ad_2]

Source link