[ad_1]

بدنه‌ای به رنگ آبی نیمه‌شب و رینگ‌های آلیاژی طلایی برای گرامیداشت راننده بازنشسته مسابقات.

۴ ماه پیش بود که جنسیس از یک مدل مفهومی نارنجی رنگ با نام «X گرن‌برلینتا» رونمایی کرد. این خودروی زیبا که بخشی از برنامه ماگما این برند به شمار می‌رود، یک ابرخودروی هزار اسب بخاری هیبریدی را به تصویر می‌کشد که از پیشرانه V6 سود می‌برد. هدف اولیه معرفی آن هم، رانندگی در بازی مشهور کنسول پلی‌استیشن، گرن‌توریسمو، است.

این مدل مفهومی به‌لطف بهره‌وری از طراحی خاص و آینده‌نگرانه و ضریب پسا ۰.۳۴ خود توانست نگاه‌های بسیاری را به خود جلب کند. جنسیس که از این موفقیت رسانه‌ای خوشنود بود، یک نسخه دیگر از این خودروی کانسپت را برای گرامیداشت برنده ۶ دوره مسابقه ۲۴ ساعتی لمان و راننده سابق فرمول ۱، «جک ickx»، توسعه داد و نامش را «کانسپت بزرگداشت» گذاشت.

این خودروی تازه به رنگ آبی نیمه‌شب مزین شده است اما از یک خط سفید رنگ روی کاپوتش سود می‌برد که طرح کلاه مسابقه‌ای ickx در مسابقات گذشته‌اش به شمار می‌رود. از دیگر تغییرات مشخص این خودرو نسبت‌به نسخه اولیه، می‌توان به رینگ‌های طلایی‌رنگ اشاره کرد که جلوه‌ای متمایز به این ابرخودروی مفهومی بخشیده است.

پیشرانه این مدل مفهومی یک موتور V6 هیبریدی خواهد بود که ۸۷۰ اسب بخار قدرت دارد و درکنار موتور برقی، روی‌هم‌رفته ۱,۰۷۱ اسب بخار قدرت و ۱,۳۳۶ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند و می‌تواند تا دور ۱۰ هزار rpm دور بردارد. دارندگان نسخه معتبر بازی گرن‌توریسمو هم‌اکنون می‌توانند در این بازی، رانندگی جنسیس X گرن‌برلینتا را تجربه کنند. نظر شما درباره این ابرخودروی زیبا چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲ رای[ad_2]

Source link