[ad_1]

به‌روزرسانی تازه، ۶۷ «رالی مومنت» تازه و ۳۰ آیتم جدید را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

از سال ۲۰۲۳ تیم بازی‌سازی «کدمسترز» مسئول توسعه نسل تازه بازی WRC شرکت «الکترونیک آرتز» شد. این تیم به‌تازگی آخرین به‌روزرسانی این بازی را منتشر کرده‌اند که شامل یک حالت واقعیت‌مجازی رایگان و چند ویژگی دیگر برای طرفداران رالی دیجیتال می‌شود. این نخستین‌بار نیست که کدمسترز از حالت VR در بازی مسابقه‌ای خود رونمایی می‌کند؛ مجموعه بازی‌های F1 هم در چند نسخه اخیر خود به این ویژگی جذاب مجهز بودند. به‌این‌ترتیب، طرفداران این بازی‌های می‌توانند تجربه‌های متفاوت رانندگی را در دنیای دیجیتال داشته باشند.

به‌گفته سازنده، حالت تازه در تلاش است تا با غرق‌کردن بازیکنان در بازی، سطح بازی را تعالی بخشد و آن‌ها را بیش‌ازپیش به لذت‌بردن از رالی نزدیک کند.

از دیگر محتوای تازه به‌روزرسانی یادشده می‌توان به ۶۷ سناریوی «مومنت» تازه اشاره کرد؛ این رقابت‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا با انتخاب خودرو، استیج و زمان دلخواه به هدفی معین دست پیدا کنند. همانند مومنت‌های کنونی این بازی، رویدادهای تازه هم مرتبط با فصل ۲۰۲۴ و رویدادهای کلاسیک مسابقات واقعی WRC خواهد بود.  بازیکنان در کنار بهره‌مندی از رویداد تازه می‌توانند از ۳۰ آیتم تازه و ۲۰ سطح «رالی‌پس» جدید هم استفاده کنند. آیا شما تجربه بازی‌کردن این عنوان را داشته‌اید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۳ رای[ad_2]

Source link