تماس با  روغن  آیسین

این سایت هیچ ارتباطی با شرکت عرش فیدار شایان نداشته و صرفا برای اطلاع رسانی در مورد روغن آیسین راه اندازی شده است. لطفا برای خرید روغن ایسین و کسب اطلاعات و نمایندگی فروش با شرکت عرش فیدار شایان تماس بگیرید.

22212127 (9821)

یک پیام ارسال کنید

سوالات متداول

در زیر به برخی از سوالات شما در مورد روغن آیسین پاسخ داده ایم.

روغن آیسین ساخت و بسته بندی کجاست؟

روغن آیسین ساخت کمپانی آیسین ژاپن است. این روغن تحت نظارت و لایسنس شرکت مادر ژاپنی در یک کمپانی روغن ساز در کره جنوبی تولید می گردد.

نمایندگی روغن آیسین در ایران کجاست؟

بدلیل تحریمهای آمریکا علیه ایران، شرکتهای ژاپنی کمتر تمایل دارند به شرکتهای ایرانی ارایه ی نمایندگی قانونی کنند. بیشتر این محصولات از طریق یک واسط یا شرکتی در کشورهای عربی، به ایران می رسد. مثلا یکی شرکت عربی که نماینده ی جنوب و غرب اسیا است، با طرف ایرانی دیل می کند و این توافق بنام قرارداد نمایندگی در ایران خوانده می شود.

از کجا بفهمیم کدام روغن آیسین اصل است؟

وقتی شرکت مادر در ایران حضور ندارد، هر روشی دارای باگ است. مهمترین روش تشخیص اصالت محصول، رهگیری از سایت سازمان صنعت معدن است. اگر برچسب اصالت نداشت باید به اصالت فروشنده رجوع نمایید و اگر هیچ یک از این دو نیز وجود نداشت، تعویض در نمایندگی ها بهترین پیشنهاد است.

روغن آیسین را در شهرستان چگونه تهیه نمایم؟

شرکتهای وارد کننده ی روغن آیسین در سراسر ایران نماینده های فروشی را دست و پا کرده اند. مثلا شرکت عرش فیدار شایان بعنوان یکی از فروشندگان آیسین در سطح ایران دارای نمایندگان فروش است.

آیا روغنی جایگزین آیسین وجود دارد؟

روغن آیسین یکی از بهترین روغن موتورهای موجود در دنیا است لیکن شاید بهترین نباشد. روغن موتورهای آدینول، ایدلوب، لیکومولی، کاسترول، الیستر، موبیسا و زیک روغنهایی با اطمینان بالا هستند.

روغن آیسین را از کجا تهیه نماییم؟

من آماده هستم تا با راهنمایی شما، معتبرترین وارد کننده های روغن آیسین را به شما معرفی نمایم. کافی است مقدار و نوع سفارش خود را برای من ارسال کنید، تا در اسرع وقت بهترین تامین کننده ی روغن آیسین را برای شما ارسال کنم.

از آنجا که تا لحظه ی انتشار این نوشته، در سایت و پایگاههای اطلاع رسانی شرکت ژاپنی آیسین، اطلاعاتی از نماینده ی فروش ایرانی درج نشده است، فرض ما بر این است که نمایندگی رسمی در ایران برای روغن آیسین، وجود ندارد. هر زمانی این مهم محقق شد، اطلاعات نمایندگی رسمی روغن آیسین، تقدیم نگاه شما خواهد شد.

قیمت و تعرفه‌ها

قیمت انواع روغن موتور آیسین را از ما بخواهید.

روغن موتور خود را جهانی کنید.

اگر شما برند روغنی دارید که علاقه مند هستید که در ایران مطرح شود و حتی برای آن صادرات را راه اندازی نمایید، ما آماده ایم.

در ارتباط باشید

تماس بگیرید

22212127 (021)